Kezdőlap
 • Somogyszentpál köszönti Önt!
  Somogyszentpál köszönti Önt!
 • Építészeti emlékeink
  Építészeti emlékeink

  Tekintse meg településünk épített látnivalóit, nevezetességeit.

 • Kisvasút
  Kisvasút

  Keskenynyomtávú kisvasút Balatonfenyves és Somogyszentpál között, állandó menetrenddel.

 • Varjaskéri templomrom
  Varjaskéri templomrom

  Településünk látnivalói...

DSC 0393A Balatonfenyvesi kisvasút XXI. kisvasúti napján Somogyszentpál hagyományosan, 1000 pogácsával várta az érkező utasokat. A Fonyódi Császár-Huszár Hagyományőrző Gyerekcsoport köszöntése után Dr. Berényi Sándor polgármester a település rövid bemutatásával üdvözölte a kisvasúti programon résztvevő utazó közönséget. Csöndes Ákos Máv-Start igazgató értékelte a kisvasút jelentőségét napjainkban.  A huszárok bemutatkozó programja jó hangulatot teremtett a gyereknek és felnőtteknek egyaránt.

Jogi nyilatkozat

A weboldal és az azon megjelenő szövegek, képek, adatok, információk és egyéb anyagok a megjelölt források kivételével Somogyszentpál Közös Önkormányzati Hivatal tulajdonát képezik. Felhasználásuk a Hivatal írásbeli engedélyéhez kötött.

IMPRESSZUM

Elérhetőségek

PUSZTAKOVÁCSI KÖZÖS ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL
SOMOGYSZENTPÁLI KIRENDELTSÉGE

Cím: 8705 Somogyszentpál Kossuth tér 1.

Tel: 85/339-303; Fax:85/539-025

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

ÜGYFÉLFOGADÁSI IDŐ: Hétfő-szerda-péntek: 8.00 - 11.00